Piersi Zdrowie

Jak dbać o piersi?

Piersi są bardzo ważne dla każdej kobiety. Trzeba dbać o nie w ich całokształcie. Czyli ważne jest zarówno odpowiednie odżywanie, odpowiednie dbanie o skórę ciała oraz o odpowiednie podtrzymanie. Dobre, czyli zdrowe odżywianie się jest ważna dla każdego człowieka.

Ma to wpływ na całe ciało, na jego wygląd, na skórę, paznokcie, na dłonie i na piersi. Zdrowie jedzenie powoduje, że skóra jest gładka, jędrna, wolniej się starzeje.

Bardzo ważne jest odpowiednie nawilżenie dla skóry lub natłuszczenie jej w przypadku skóry bardzo suchej. Skóra na piersiach jest delikatna, dlatego warto stosować dobre balsamy do całego ciała lub kremy przeznaczone do piersi. Jednak zwykle używa się balsamu do całego ciała. Powinien być jedynie dostosowany do rodzaju skóry.

Ważne jest też podtrzymanie piersi, zarówno na co dzień, jak i w trakcie uprawiania sportów. Piersi powinny być wtedy stabilnie umiejscowione, np. podtrzymane przez dobrze dobrane miseczki biustonosza lub przez wewnętrzną warstwę stroju gimnastycznego. Zwykle można kupić strój w taką warstwą, która jest wszyta pod spodem, i która ma u dołu pod piersiami, niewielki ściągacz na sznureczkach lub na gumce.

O piersi należy także dbać, chroniąc je przez warunkami atmosferycznymi, jakie im nie sprzyjają. Pamiętajmy, że nadmierna opalenizna w końcu będzie postarzała skórę. Czy warto się więc zanadto opalać i opalać piersi? Jeśli już opalamy się, i robimy to topless, pamiętajmy zwłaszcza o ochronie piersi. Trzeba posmarować je odpowiednim kremem z filtrem, aby nie uległy oparzeniu. Nie zapominaj, że najbardziej i najszybciej opalają się miejsca najbardziej wystające: czyli nos, kolana, dekolt i właśnie piersi.
mks

hastagi na stronie:

#jak dbac o piersi #Jak dbac o piersi? #jak dbać o piers #jak dbac o piers po radiologi #piersi są ważne !

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #ef   #newborn baby   #ona