Dobrze dobrany biustonosz może zdziałać cuda

Dobrze dobrany biustonosz może zdziałać cuda. Ale jak go dopasować? Od 14 do 22 maja mieszkanki Wrocławia i okolic będą miały okazję skorzystać z bezpłatnej, indywidualnej sesji fittingu ? dopasowania odpowiedniego rozmiaru i modelu biustonosza ? pod okiem ekspertek.

?Wielki Tydzień Dobierania Biustonoszy? jest częścią ogólnopolskiej akcji, której ambasadorkami są Dorota Wellman i Marzena Rogalska. Będzie on trwał od 14 do 22 maja. Panie, które w tym czasie przyjdą do sklepu Obssesion w Parku Handlowym Bielany, będą mogły dowiedzieć się, jak właściwie dobrać biustonosz oraz zakupić bieliznę Chantelle w promocyjnej cenie. W majowym wydaniu miesięcznika ?Claudia? znajdzie się kupon rabatowy, po okazaniu którego będzie można otrzymać 20% zniżkę na zakup biustonosza francuskiej marki Chantelle Paris.

Wielki Tydzień Dobierania Biustonoszy jest częścią akcji, którą już po raz czwarty organizuje Chantelle Paris, ekspert w dziedzinie doboru biustonoszy i miesięcznik ?Claudia?. Ambasadorki akcji dobrze wiedzą, że noszenie gustownej, a przede wszystkim dobrze dopasowanej bielizny, jest jednym z niezbędnych warunków tego, by czuć się pewnie i pięknie.

Aby zachęcić kobiety do wzięcia udziału w akcji, Dorota Wellman i Marzena Rogalska po raz kolejny zgodziły się pozować w bieliźnie Chantelle do sesji zdjęciowej, którą będzie można oglądać w majowym numerze miesięcznika ?Claudia?.

Park Handlowy Bielany to jedyne miejsce we Wrocławiu, w którym będzie realizowana akcja Chantelle.

hastagi na stronie:

#Marzena Rogalska

Authors

Related posts

Top