Piersi nastolatek

Kiedy rosną piersi

Wielkość i forma piersi zależą od ilości tkanki tłuszczowej i struktury tkanki łącznej, te zaś czynniki są dziedziczne. W tym okresie raz lewa, raz prawa pierś mogą być przejściowo większe. Ich wielkość wyrówna się później. nie martw się wiec tym, ze teraz jedna pierś jest większa od
<%image(20051107-delfinoterapia.jpeg|66|66|Kiedy rosną piersi)%>

Wielkość i forma piersi zależą od ilości tkanki tłuszczowej i struktury tkanki łącznej, te zaś czynniki są dziedziczne. W tym okresie raz lewa, raz prawa pierś mogą być przejściowo większe. Ich wielkość wyrówna się później. nie martw się wiec tym, ze teraz jedna pierś jest większa od drugiej.

Musisz też wiedzieć, że piersi nigdy nie są absolutnie symetryczne, nawet u dojrzałej kobiety. Rośnie nie tylko biust, cała figura zaokrągla się i nabiera kobiecych kształtów. Przede wszystkim na biodrach, pośladkach i udach gromadzi się tkanka tłuszczowa.

Istniejące już komórki tłuszczowe dzielą się, a pod wpływem estrogenu powstają również nowe.

Gromadzenie się zapasu tkanki tłuszczowej nie jest uciążliwym przeoczeniem natury, które należy likwidować przez głodówkę, jest warunkiem rozpoczęcia cyklu miesiaczkowego.

Dlatego, nie odchudzaj się. To co się dzieje z Twoim organizmem, jest naturalne. Dbaj o odpowiednią dietę.

hastagi na stronie:

#kiedy rosną piersi w ciąży #jak rosną piersi #od kiedy rosnacpiersi

A to już wiesz?  Kiedy się badać?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy