Marka Mosbito to nowoczesne środki do naturalnej ochrony przeciw ukąszeniom owadów. Tegoroczną nowością jest preparat o innowacyjnej formule ? Mosbito Suchy spray – zapewniający jeszcze większy komfort stosowania i odstr
Babcia i dziadek. Pierwsza myśl, jaka się nasuwa, to widok dwojga starszych, uśmiechniętych ludzi. Babcia kojarzy się nam z kwiatowym ogrodem, swetrem powstającym na drutach i spiżarnią pełną smacznych konfitur. Dziadek to p
Z badań opublikowanych w czasopiśmie naukowym ?PLOS ONE? (9 października 2013 r.) wynika, że naukowcy bliscy są opracowania metody leczenia schorzenia AMD, które jest główną przyczyną ślepoty wśród osób starszych. Kuracj
W tym roku sieć Super-Pharm powiększyła się już do 49 placówek. Kolejna, 10. placówka w Warszawie została uroczyście otwarta w piątek 8 listopada w Domu Mody Klif. …
Zaczęła się wiosna i wielkimi krokami nadchodzi lato. Wielu z nas chce wyglądać pięknie, mieć zdrowe włosy, paznokcie i skórę, a przy tym ? schudnąć kilka kilogramów. Jak zaznaczają dietetycy, jedzenie pięciu rozsądnyc
Nikt nie lubi się źle czuć ani chorować, a co za tym idzie, czekać w kilometrowych kolejkach do lekarza czy zażywać lekarstw. I być może dlatego coraz częściej zauważane są tendencje, że gdy ?łamie nas w krzyżu? lub co�
Niechciane włoski na twarzy to problem wielu kobiet. Jak skutecznie i precyzyjnie możemy się ich pozbyć? Jaki sposób pozwala na długotrwałe zapomnienie o ?wąsiku? czy włoskach na podbródku i policzkach? Czy jest metoda, któ
Jesień to czas, kiedy klasyczne przeziębienie czy wirus grypy dopadają nas znacznie częściej. Chłodne wieczory, częsty deszcz, mroźny wiatr nie sprzyjają zachowaniu zdrowia. W aptece możemy znaleźć suplementy diety, które
ING Życie wraz z twórcami ogólnopolskiej kampanii społecznej ?Rak to się leczy? organizuje cykl biegów charytatywnych. W czterech miastach Polski będzie można zamanifestować stosowanie jednej z zasad profilaktyki ? aktywności
Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia człowiek powinien wypijać dziennie 200 ml soku. Polacy wypijają tylko 32 ml ? to zdecydowanie za mało.…