Akcja profilaktyczna ?Tarczyca. Badaj i lecz.? w Sejmie RP
Inf. prasowa Warszawa, dnia 26.02.2019 r.
Profilaktyka jest bardzo ważna, o ile nie najważniejsza, bo pozwala nam szybko wykryć chorobę i uchronić się przed jej poważnymi konsekwencjami ? powiedziała podczas akcji edukacyjnej ?Tarczyca. Badaj i lecz? Elżbieta Rafalska, minister Pracy, …