Piersi Skóra Zdrowie

Jak dbać o piersi w podróży?

Kiedy jesteś w domu, zapewne po wzięciu prysznica wcierasz w piersi odpowiedni krem lub balsam. Jeżeli masz suchą skórę, tym bardziej powinnaś dbać o piersi. Czy w czasie podróży zaniechać pielęgnacji piersi?

Oczywiście, że nie. Nawet, jeśli mas bardzo mało czasu, i nie możesz wykonywać ćwiczeń wzmacniających klatkę piersiową, możesz zabrać ze sobą odpowiednie kosmetyki. Pamiętaj, że w nowym miejscu może być inna woda, która jeszcze bardziej może wysuszać skórę. Koniecznie zabierz ze sobą balsam lub krem do całego ciała, w tym, do piersi.

Oprócz tego, pamiętaj, że podróż nie zwalnia Cię z konieczności noszenia biustonosza, zwłaszcza, jeśli podtrzymuje on dobrze Twoje piersi. A trzeba wiedzieć, że każdy biustonosz powinien to robić. Właśnie po to się go nosi, a nie dlatego, aby mieć coś pod bluzką czy innym strojem, który prześwituje.

Jeżeli wybierasz się na plażę opalać się, pamiętaj aby przed drogą posmarować piersi kremem z filtrem. Nawet, jeśli są one ukryte pod strojem kąpielowym, słońce także na nie wpływa.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ona