Piersi

Czym są piersi dla kobiety?

<%image(karmienie-kobieta-dziecko-images.jpg|66|61|bolące piersi rak piersi forum jędrne piersi implanty piersi operacja piersi piersi dody piersi teksty masaż piersi nowotwór piersi sztuczne piersi rekonstrukcja piersi)%>

Piersi są bardzo ważne dla każdej kobiety. Dla jednych są symbolem seksu i erotyki, dla innych macierzyństwa i poświecenia dla drugiej malutkiej istoty, dla wielu to symbol bólu, choroby, cierpienia i śmierci… Dla wszystkich są symbolem kobiecości i choć da się bez nich żyć niejednokrotnie stają się też powodem rozpaczy, rozczarowań czy niespełnionych nadziei.
Wiele kobiet sądzi, że istnieją idealne piersi. Tymczasem, takich nie ma.

„Perfekcyjne piersi to mit.” – przekonuje prof. Yalom z Instytutu Badań Kobiet Uniwersytetu w Stanford. „Patrząc w telewizyjny ekran zupełnie niepotrzebnie kobiety nabierają błędnego wyobrażenia o tym jak piersi powinny wyglądać…”. Nasze piersi to wynik genetycznego przekazu i zmian, jakim podlegają w czasie długiego życia – menstruacji, ciąży, karmienia, wahań wagi, menopauzy i wreszcie starzenia się. Tymczasem nawet bez ingerencji chirurgów plastyków jest wiele sposobów, które pozwolą na to, żeby nasze piersi poddawały się tym procesom z godnością, a co najważniejsze były zdrowe, zważywszy na to, że co ósma z nas skazana jest na stanięcie oko w oko z ich najgroźniejszym wrogiem – rakiem.

Dlatego, zadbaj o badania. Nie zaniedbuj tego i nie odlekaj. Im wcześniej wykryjesz chorobę, tym lepiej. Jeżeli zaś jest wszystko w porządku – będziesz już spokojniejsza.

hastagi na stronie:

#Objawy Raka Piersi U Kobiet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #b vitamins   #ef   #hemorrhoids   #tempo