Cellasene na cellulits

Wiele kobiet narzeka na robienie się cellulitisu. Stosują różne preparay, kremy. Jednym z preparatów (tabletki) mających pomagać, jest Cellasene. Jest to formuła wysoko skoncentrowanych wyciągów roślinnych, olejów rybnych i z ogórecznika (borago), zawartych w kompleksie Lipovascolen. Wszystkie składniki zostały odpowiednio dobrane z uwagi na ich pozytywny wpływ na sieć naczyń włosowatych docierających do wszystkich tkanek, także do podskórnej tkanki tłuszczowej.

Cellasene poprawia funkcjonowanie drenażu tkankowego (prawidłowo funkcjonujący system naczyń włosowatych jest potrzebny, by zapewnić tkankom dopływ substancji odżywczych oraz wykorzystanie zgromadzonych w nich zapasów tłuszczu). Stymuluje metabolizm tkanki tłuszczowej, ma działanie przeciwutleniające i chroni tkanki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

W wyniku działania Cellasene poprawia się wygląd skóry. Staje się ona bardziej jędrna i gładka. Objaw “skórki pomarańczowej” zostaje złagodzony. Zmniejsza się obrzęk podskórnej tkanki tłuszczowej.

hastagi na stronie:

#cellasene dostępny #tabletki na cellulit celassene

Authors
Tags , , , , ,

Related posts

Top